Medewerkers

Medewerkers CJG Steenbergen

Het CJG kernteam bestaat uit partners van Thuiszorg West-Brabant en GGD West-Brabant. Deze partners zijn de belangrijkste ambassadeurs van het CJG Steenbergen. Zij zijn enthousiast, betrokken en deskundig en helpen graag verder met kleine en grote vragen. Maak als volgt kennis met het kernteam.

Antoinette HarteveldAntoinette Harteveld

Coördinator van CJG Steenbergen, Jeugdverpleegkundige bij thuiszorg met Aandacht.  CJG staat voor mij voor laagdrempelig. Iedereen kan er met vragen rondom alles wat met opvoeding te maken heeft binnenlopen. Je zal goed geholpen worden door een enthousiast team, wat goed met elkaar samenwerkt. : antoinette@cjgsteenbergen.nl  

 

 

 

Willemien Salomons

Willemien Salomons

Frontoffice medewerker Vraagwijzer/Centrum voor Jeugd en Gezin

 

 

 

 

 

Monique Boot Monique Boot

Frontoffice medewerker Vraagwijzer/Centrum voor Jeugd en Gezin

 

 

 

 

 

Anouk JacobsAnouk Jacobs

Jeugdverpleegkundige bij de GGD West-Brabant

 

 

 

 

 

 

Sietske BackxSietske Backx

Jeugdprofessional CJG Steenbergen
sietske@cjgsteenbergen.nl

 

 

 

 

 

foto Bianca MouwenBianca Mouwen

Jeugdprofessional CJG Steenbergen : bianca@cjgsteenbergen.nl

 

 

 

Yvette van der Meij

Jeugdprofessional CJG Steenbergen 
yvette@cjgsteenbergen.nl

Marinka PerdaemsMarinke Perdeams 

Jeugdprofessional CJG Steenbergen 
marinke@cjgsteenbergen.nl

 

 

 

 

 

Imke van Geel Imke van Geel

Jeugdprofessional CJG Steenbergen 
imke@cjgsteenbergen.nl

 

 

 

 

 

 

Marie LouiseMarie Louise Damen

Jeugdprofessional CJG Steenbergen
marie-louise@cjgsteenbergen.nl

 

Kim Nguyen

Administratief medewerkster

 

 

Hulp nodig of vragen?